Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński

ZADANIA

Jesteś osobą pracowitą i sumienną?
Zależy Ci na stabilnej pracy na długi okres czasu?
Lubisz pracować na zmianie nocnej, czyli od 21:00 do 5:00?
Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych?

WYMAGANIA

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, mamy pracę właśnie dla Ciebie!

Jeżeli masz doświadczenie w pracy na magazynie, to świetnie! Jeśli nie, wszystkiego Cię nauczymy i zdobędziesz cenną praktykę.

OFERUJEMY

Proponujemy Ci pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Mamy świadomość tego jak cenny jest dobry pracownik, dlatego oferujemy Ci godziwe wynagrodzenie za Twoje zaangażowanie. Zaproponujemy Ci 18.29 zł brutto na godzinę pracy.

Nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, umówimy Cię na spotkanie w firmie i zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.