Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, mieszczącej się na terenie Stargardu Szczecińskiego poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

magazynier

Nr ref.: 21076
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:
  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
  • załadunek i rozładunek dostarczanych towarów
  • przestrzeganie procedur magazynowych
  • obsługa wózka widłowego-
  • prace porządkowe w magazynie

Oczekiwania:

  •  uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  •  min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  •  prawo jazdy kat.B

Oferta:
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość premii kwartalnych
  • dofinansowanie do kantyny pracowniczej
  •  stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)