Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku piekarniczo-cukierniczym i gastronomicznym i w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Lokalizacja: Stare Babice, woj. mazowieckie

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • załadunki i rozładunki towaru
  • dbałość o prawidłowe prowadzenie dokumentacji
  • właściwe rozmieszczenie produktów na terenie magazynu
  • dbałość o porządek
  • udział w inwentaryzacjach
  • współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania na stanowisko pracy:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe
  • wysoka motywacja do pracy, rzetelność, sumienność , kultura osobista
  • aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością ( sanepid)

Jako firma oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pomoc i wsparcie członków zespołu
  • przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Działamy na rynku od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz zd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna