Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy Inter-Deventer szukamy pracowników na stanowisko

Magazynier

Jeśli interesuje Cię praca w prężnie rozwijającej się firmie z branży produkcji uszczelek (okna, drzwi), chcesz się doskonalić i zdobyć nowe doświadczenie, zapraszamy do kontaktu

  • Umowa o pracę bez pośredników.
  • Praca zmianowa: 6-14, 14-22, wolne weekendy.
  • Wymagane uprawnienia operatora wózka jezdniowego z napędem silnikowym.

Zapraszamy do aplikacji.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter-Deventer Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV).

Prezentacja firmy

Dlaczego warto nas wybrać ? <br/>Rozwiązania systemowe <br/> <br/>Devent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne