Gi Group Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • Praca na magazynie (częściowo na zewnątrz)
  • Obsługa poczty kurierskiej
  • Archiwizacja dokumentów logistycznych
  • Przygotowanie produktów do wysyłki poprzez kompensację i etykietowanie
  • Przygotowanie dokumentów wysyłkowych
  • Przestrzeganie procesów i procedur zawartych w ,,Zintegrowanej Księdze Zarządzania" (IHM)
  • Przestrzeganie wszystkich uregulowań oraz wymagań prawnych
  • Organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Znajomość podstaw obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • Możliwość skorzystania z karty multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia PZU
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.