Opis stanowiska pracy

Dorel Polska Sp.z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu

Dorel Industries Inc., globalnego lidera w branży dziecięcej, właściciela uznawanych na całym świecie marek w kategorii produktów dziecięcych.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów do wysyłki na podstawie dokumentacji magazynowych
  • kontrola stanów magazynowych
  • udział w pracach inwentaryzacyjnych

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • dyspozycyjność
  • dokładność, skrupulatność
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Prezentacja firmy

Dorel Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Dorel Ind... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Praca na produkcji