magazynier

Nr ref.: 42439
Praca stała
Lokalizacja: Słupsk

Zakres obowiązków:

Szukasz pracy w Słupsku? Masz doświadczenie w pracach montażowych i interesujesz się branżą motoryzacyjną? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś TAK - to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy grupy ponad 60 osób chętnych do pracy do zaraz - zmotywowanych, pracowitych, mających doświadczenie w pracy na stanowiskach mechanika, montera czy ślusarza.

Kim jest nasz klient? To globalny producent pojazdów użytkowych, posiadający fabryki na całym świecie. W Polsce znany jest już od ponad 20 lat. Dołącz do zespołu pracowników tego przedsiębiorstwa i twórz historię tej firmy wraz z innymi.

Nie zwlekaj! Prześlij swoje CV już dziś!

magazynier

• prace magazynowe

• obsługa wózka widłowego

Oczekiwania:

• doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier

• uprawnienia na wózek widłowy

Oferta:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy

• pracę na pełny etat

• zatrudnienie w firmie wielokrotnie nagradzanej i wyróżnianej za rzetelność, uczciwość, wysoką jakość, dbałość o ludzi i środowisko.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)