Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania:

  • Przyjmowanie, rozmieszczanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Dokonywanie kontroli towarów „na wejściu i wyjściu” pod względem ilościowym i jakościowym
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Obsługa wózka widłowego
  • Czynny udział w pracach porządkowych i inwentaryzacyjnych

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Uprawnienia operatora wózków widłowych.
  • Znajomość zasad BHP i PPOŻ.
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej.

Nasza oferta-Atrakcyjne dodatki:

  • Karnety sportowe,
  • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego,
  • Opieka medyczna
  • Stabilne miejsce pracy w oparciu o umowę o pracę, w dużej i prężnie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej.
  • Wynagrodzenie z systemem motywacyjno-premiowym

Prezentacja firmy

Kanlux SA jest jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetlenioweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
premia, benefity (prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, nauka języka angielskiego)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie