Flexidea Sp. z o.o.

Dlaczego FLEXIDEA?

Celem FLEXIDEA jest wspieranie w działaniach osób aktywnych na rynku pracy. Jesteśmy gotowi do pomocy wszystkim tym, którzy świadomie poszukują pracodawcy, są zorientowani na rozwój zawodowy lub po prostu zmieniają pracę. Możesz liczyć na nasze doświadczenie i kontakty na lokalnych rynkach pracy. Stanowimy wsparcie dla Ciebie na każdym etapie starań o wymarzone stanowisko. Z nami znalezienie pracy pełnej wyzwań i satysfakcji może okazać się dużo łatwiejsze.
Dzięki bliskiemu kontaktowi z pracodawcami dowiadujemy się najszybciej o nowych wakatach i potrzebach personalnych. Naszymi partnerami są renomowane firmy, o stabilnej i ugruntowanej pozycji, znane niejednokrotnie z dbałości o rozwój swych pracowników.
Jeśli oczekujesz łatwego i profesjonalnego doradztwa w znalezieniu pracy - skontaktuj się z FLEXIDEA!

Magazynier

Miejsce pracy: Radomsko

Obowiązki:

  • kompletacja zamówienia,
  • załadunek, rozładunek towarów,
  • zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów w magazynie.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (możliwość zrobienie uprawnień na terenie zakładu pracy),
  • książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • stałe wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy,
  • oferta pracy tymczasowej - możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.