Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Przeworsk

Trenkwalder Partner Sp. z o.o. należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

- kompletacja dostaw dla klientów, przyjmowanie i wydawanie towaru oraz opakowań kaucyjnych,
- wydawanie towaru i dokumentacji osobom uprawnionym,
- kontakt z przełożonym w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości,
- terminowy wyładunek i załadunek towaru, właściwe wykorzystanie powierzchni magazynowej przy rozlokowaniu towaru, składowanie towaru zgodnie z przepisami BHP,
- przestrzeganie zasad FIFO (pierwsze przyszło – pierwsze wyszło),
- zabezpieczanie mienia przed kradzieżą, zniszczeniem i uszkodzeniem,
- odpowiedzialność materialna za powierzone mienie,
- obsługa powierzonego sprzętu (wózki widłowe, przenośniki, dźwigi),
- uczestnictwo w inwentaryzacjach oraz przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji magazynowej,
- wykonywanie bezpośrednich poleceń przełożonego oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny),
- uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane),
- doświadczenie w pracy na magazynie,
- dyspozycyjność i chęć do pracy,
- odpowiedzialność za powierzony sprzęt i wykonywane obowiązki,
- przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- oferta dotyczy pracy tymczasowej,
- wynagrodzenie w formie podstawy + premii,
- pracę zmianową od poniedziałku do piątku na dwie zmiany,
- przyjazną i rozwojową atmosferę pracy pełną wyzwań.

Miejsce wykonywania pracy:
Przeworsk (woj. Podkarpackie)

Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej (nr cert. 136)
Ul. Jagiellońska 10, 35-025 Rzeszów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy