Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier

Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Brwinów

Miejsce Pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Konfekcjonowanie produktów zgodnie ze standardami firmy,
  • Kontrola paczek pod względem jakościowym i ilościowym,
  • Zabezpieczanie produktów przed uszkodzeniem w transporcie,
  • Przygotowywanie paczek do transportu,
  • Dbanie o produkty oraz urządzanie firmy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy godz. 6-14:30 lub 7-15:30
  • Dokładność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę

Poleć Adecco swoim znajomym.

Numer referencyjny: M/2018/GRM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.