Opis stanowiska pracy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku dystrybucji materiałów budowlanych, opartą na bardzo doświadczonej kadrze, wywodzącej się z polskich i międzynarodowych firm handlowych. Podstawowym zakresem działalności firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych poprzez swoje oddziały w 37 lokalizacjach na terenie całej Polski. Wiodącym profilem działalności firmy 3WDB jest: chemia budowlana, izolacje termiczne, systemy suchej zabudowy wnętrz, sufity podwieszane oraz hydroizolacje.

Aktualnie w związku z kolejnym etapem rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zadania:

  • kompletowanie zamówień,
  • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek,
  • przyjmowanie dostaw i ich składowanie,
  • załadunek oraz rozładunek towarów,
  • dbanie o porządek w magazynie.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość materiałów budowlanych,
  • znajomość obiegu dokumentów magazynowych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • obsługa komputera.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie powiązane z osiągniętymi wynikami,
  • umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • prywatna opiekę medyczną,
  • karty Multi Sport,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • stabilne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego wraz z poniższym oświadczeniem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców