KAEM Sp. z o.o. Sp. k.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Przygotowywanie zamówień klientów,
  • Rozładunki i załadunki towarów,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi w zakładzie pracy zasadami BHP.

Wymagania :

  • Półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego poparte praktycznym doświadczeniem
  • Aktualne badania psychotechniczne mile widziane,
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym na długi okres czasu,
  • Motywacji do pracy oraz dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.