Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Magazynier

Miejsce pracy: Opalenica

Nr ref.: M/Opalenica/112015/NM

Obecnie dla naszego Klienta, z branży produkcyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Magazynier

Bezpłatny dojazd autobusem na trasach: Kościan, Opalenica, Buk, Nowy Tomyśl, Pniewy, Grodzisk Wlkp.,Kwilcz

Nasza oferta:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, przewidywana dłuższa współpraca
- bezpłatny dojazd autobusem
- dofinansowanie do śniadań

Zadania:
- dostarczanie podzespołów na produkcję
- realizowanie zamówień produkcyjnych

Nasze oczekiwania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych- warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
- dokładność i systematyczność
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: