Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

- Prace magazynowe,

- Rozładunek i załadunek tira,

- Praca na wózku widłowym.

Oferta:

- Praca w Mirkowie,

- Umowa o pracę tymczasową,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Praca od poniedziałku do piątku,

- Miła atmosfera pracy,

- Pakiety Benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Wymagania

Oczekiwania:

-Uprawnienia na wózki widłowe,

- Doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym,

- Chęci do pracy,

- Dyspozycyjność.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka