MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki (k. Legionowo, Pomiechówek)

Zakład pracy znajduje się w NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie
  • Atrakcyjny schemat wynagrodzenia (od początku 2017 r. nowe, wyższe stawki)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Pracę w systemie 3-zmianowym (wymagana gotowość do pracy również w weekend)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.