Opis stanowiska pracy

  • Obsługa logistyczna procesów produkcyjnych- zapewnienie właściwego poziomu komponentów na liniach produkcyjnych
  • Wydawanie i przyjmowanie towaru z/do magazynu
  • Kontrola ilościowa i jakościowa zgodności stanu rzeczywistego z dokumentacją dostawy
  • Przygotowanie towarów do wysyłki zewnętrznej
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej i nadzór nad jej prawidłowym obiegiem
  • Udział w inwentaryzacjach ciągłych i okresowych
  • Obsługa urządzeń magazynowych i utrzymanie czystości

WYMAGANIA

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość dokumentacji magazynowej
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • Skrupulatność, rzetelność, uczciwość

OFERUJEMY:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny etat)
  • pakiet socjalny, opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Firma Somfy została założona w 1960 roku w Clues we Francji. Pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Inne