Opis stanowiska pracy

- magazynowanie towaru zgodnie z procedurami wewnętrznymi, dbałość o porządek

- przyjmowanie towaru na magazyn, weryfikacja pod względem jakościowym i

- ilościowym z użyciem kolektorów danych

- wystawianie dokumentów magazynowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi

-kompletowanie, wydawanie, pakowanie i załadunek towaru z użyciem skanerów

-kontrolowanie zgodności stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym

-odpowiedzialność za powierzone mienie i rozliczanie się na podstawie inwentaryzacji

Wymagania

*prawo jazy kat. B
*obsługa komputera
*dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
*inicjatywa i zaangażowanie
*dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Nasza firma działa już od ponad 18 lat,

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 200PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji