Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Niepołomic, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

magazynier

Nr ref.: 39335
Praca stała
Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie towarów do magazynu
  • Przechowywanie towaru
  • Kompletowanie towarów oraz ich wydawanie na produkcję/wysyłka z magazynu
  • Obsługiwanie narzędzi pomiarowych, maszyn i urządzeń na wyposażeniu magazynu
  • Dbanie o identyfikację i identyfikowalność materiałów i towarów
  • Wykonywanie zadań określonych w procedurach, instrukcjach i obwieszczenia
  • Pełnienie funkcji pomocniczej wobec Magazyniera i Starszego Magazyniera
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego
  • Znajomość oraz przestrzeganie instrukcji, procedur jakości i BHP w swoim obszarze działania, jak i ogólnych dla PWT
  • Znajomość i aktywne uczestnictwo w systemie operacyjnym ACE
  • Realizacja wszystkich wymaganych szkoleń na czas (BHP, Etyka, ITC itp.)
  • Zapewnienie zgodności z wymogami Kontroli Eksportu (ITC)

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • mile widziane staż/praca na magazynie
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do realizowania wielu zadań
  • umiejętność stosowania się do procedur

Oferta:
  • praca na cały etat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • szkolenia zawodowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)