Magazynier

Miejsce pracy: Mysłowice

GRUPA AKCJA JOB

SFS International - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 14405

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej wykonywaniem czynności jako:

MAGAZYNIER - KOMPLETACJA TOWARU

Zakres zadań:

  • Kompletacja towaru na paletach (transportery, kegi, kartony z alkoholem)
  • Prace magazynowe
  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Mile widziana książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie godzinowe 13,50-16,50zł netto
  • Wykonywanie czynności w systemie 2 zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Grupa Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job; dalej jako Akcja Job).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.