Alucrom Sp. z o.o.

Magazynier

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mirków, 55-095

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

MIDROC ALUCROM
Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.
Naszym priorytetem jest jakość!
Dołącz do Nas!

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie towarów do magazynu (odbiór jakościowy i ilościowy)
• przechowywanie towaru
• wydawanie materiału na produkcję we właściwych ilościach oraz jego przyjmowanie na magazyn po wykonanej produkcji
• posługiwanie się systemem identyfikacji towarów
• prowadzenie i kontrolę dokumentacji magazynowej
• składanie reklamacji do dostawców na materiały pomocnicze
• współpraca z dostawcami i klientami (zagraniczni: głównie Francja)
• bieżące monitorowanie zapasów magazynowych
• przeprowadzanie inwentaryzacji i wyjaśnianie różnic inwentaryzacyjnych
• utrzymywanie ładu i porządku w magazynie

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość komputera w zakresie programu MS Office
• bardzo dobra organizacja pracy
• dokładność i systematyczność w pracy
• mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera
• uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
• mile widziane doświadczenie w obsłudze programu CDN XL lub innych programów magazynowych

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony na święta, pakiet sportowy, opieka medyczna)
• atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa plus premia
• niezbędne narzędzia pracy