MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Mielec

Zakres zadań:

Bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych
Odbiór wyrobów gotowych oraz półwyrobów z produkcji
Rozładunek i załadunek towaru
Obsługa wózka widłowego
Przyjmowanie towaru
Przechowywanie towaru
Utrzymanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów
Prowadzenie dokumentacji magazynowej
Obsługa urządzeń technicznych

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Pracę w polskiej, stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie (frekwencyjna, świąteczna, za polecenia pracownicze)
Karnety na basen i siłownię
Codzienne śniadania
Możliwość nauki języka angielskiego
Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy
Pakiet medyczny LUX MED

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie
Roczne doświadczenie na stanowisku Magazyniera
Gotowość do pracy zmianowej
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Zdolności analityczne
Systematyczność i dokładność
Dobra znajomość programy Excel

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.