Pekaes Sp. z o.o.
Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.
Pekaes Sp. z o.o. Pekaes Sp. z o.o.

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Łódź,Poznań,Wrocław,Błonie

Główne obowiązki:

  • Planowanie, rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu, sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe
  • Bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek
  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentacji przewozowej
  • Przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów
  • Wypełnianie dokumentów magazynowych
  • Terminowa obsługa przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy
  • Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Rzetelność, uczciwość, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie min. zawodowe

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.