Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier

Miejsce pracy: Łódź - Widzew (Olechów)
Nr ref. M/1119/LDZ

Mamy do zaoferowania:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
-Atrakcyjne wynagrodzenie 3100 zł brutto + 6 zł dodatku nocnego/1h,
-Premie frekwencyjną, jakościową oraz kwartalną,
-Praca od zaraz.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
-Prace magazynowe, obsługa wózka widłowego bocznego (wysoki skład);
-Wykonywanie obowiązków zgodnie z instruktażem stanowiskowym;
-Wykonywanie prac związanych z przepływem materiałów w magazynie;
-Prowadzenie spisów inwentaryzacyjnych;
-Rzetelne prowadzenie dokumentacji;
-Obsługa urządzeń transportu wewnętrznego;
-Dbanie o jakość i terminowość wysyłek;
-Dbanie o porządek;

Oczekujemy:
-Wykształcenie – minimum zasadnicze zawodowe;
-Doświadczenie – praca w zakładzie przemysłowym na podobnym stanowisku;
-Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT-mile widziane
-Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;
-Minimum podstawowa znajomość obsługi komputera.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie