Opis stanowiska pracy

- pakowanie lekkich produktów według wytycznych,

- kompletowanie zamówień,

- zabezpieczanie palet.

Oferujemy:

- wynagrodzenie według stawki 10 zł netto/godz.,

- zatrudnienie w formie umowy zlecenia na pół etatu,

- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

- możliwości rozwoju i współpracy z doświadczonym zespołem.

Wymagania

- zaangażowanie i chęci do pracy,

- komunikatywność,

- dobry stan zdrowia i brak nałogów.

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis