Klient infoPraca.pl

MAGAZYNIER

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Łódź

Główne obowiązki

  • planowanie, rozładunek i załadunek przesyłek
  • terminowa obsługa przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy
  • bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek
  • kontrola poprawności i kompletności dokumentacji przewozowej
  • przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów
  • bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowych.

Wymagania

  • prawo jazdy Kat. B
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń elektronicznych
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • wysoka kultura pracy – rzetelność, sumienność i dyspozycyjność
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • dobra organizacja pracy
  • akceptujemy osoby posiadające stopień niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • pracę w ciekawej i dynamicznej branży, w otoczeniu otwartych i zaangażowanych współpracowników,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na pełen etat.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.