Opis stanowiska pracy

Firma B3 jest generalnym importerem  akcesoriów wyposażenia domu, wiodących europejskich producentów. Od początku działalności firmy, tj. roku 2008, jej filozofią działania jest prezentowanie i udostępnienie polskim konsumentom wyselekcjonowanych produktów wyposażenia domu łączących w sobie najwyższą jakość wykonania, funkcjonalność oraz nowoczesny design będący dziełem najlepszych europejskich projektantów.

Zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,
  • rozładunek i załadunek towarów,
  • kompletacja i pakowanie zamówień,
  • dbanie o prawidłowe składowanie towaru,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • współpraca z Działem Sprzedaży.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • znajomość programu WMS lub podobnych,
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych mile widziane,
  • uczciwość, skrupulatność i sumienność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma B3 jest generalnym importerem i dystrybutorem ekskluzywnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie