Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier

Miejsce pracy: Koszalin

OBOWIĄZKI

  • przyjmowanie oraz wydawanie dostaw
  • sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o zachowanie porządku na magazynie
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • pracowitość oraz sumienność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 13,70 zł brutto
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • odzież roboczą
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy