Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR® - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. W Polsce jesteśmy liderem rynku.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Komorniki
Region:

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i obsługa zamówień na części zamienne
  • Współpraca z operatorami logistycznymi i oddziałami firmy (zamawianie transportów, wyjaśnianie nieścisłości)
  • Rozmieszczanie i zabezpieczanie materiałów w magazynie zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami
  • Weryfikacja dostępności części w różnych systemach
  • Administracja bazy zamówień
  • Chęć poszerzania wiedzy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Znajomość programów magazynowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie programu Excel
  • Staranność, sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i entuzjazm w pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży maszyn budowlanych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, bilety do kina, prezenty dla dzieci, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
  • Spotkania integracyjnie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.