Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta poszukujemy Magazynierów chętnych do pracy w oddziale w Komornikach na platformie przeładunkowej.

Kim jest nasz Klient? To międzynarodowy operator logistyczny branży motoryzacyjnej i sektora przemysłowego.

Nie zwlekaj! Prześlij swoje CV już dziś!

magazynier

Nr ref.: 42326
Praca stała
Lokalizacja: Komorniki

Zakres obowiązków:
  • prawidłowa i sprawna realizacja zadań związanych z przeładunkiem i magazynowaniem towarów
  • praca ze skanerem

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
  • chęć dłuższej współpracy

Oferta:
  • wynagrodzenie 14 pln brutto/h
  • dodatkowe benefity: premia (200-300 zł) oraz comiesięczna karta zakupowa (210 zł)
  • II zmiany (6-14, 14-22)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość długiej współpracy, stabilne zatrudnienie
  • miejsce pracy: Komorniki

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)