Opis stanowiska pracy

Radpol S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

Magazynier

Kolonia Prawiedniki

Główny cel stanowiska:

Sprawne i dokładne przeprowadzenie załadunku i rozładunku wyrobów

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • Ładowanie i rozładowanie towarów, materiałów, surowców i wyrobów za pomocą wózka widłowego,
  • Ładowanie towarów i wyrobów zgodnie z informacjami zawartymi w listach załadunkowych
  • Dostarczenie na produkcję surowców i materiałów potrzebnych do utrzymania ciągłości produkcji,
  • Odbiór z produkcji gotowych wyrobów lub półproduktów,
  • Zapisywanie w formularzu raportowym,
  • Dbanie o sprzęt załadunkowy,

Wymagania konieczne:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier
  • Wykształcenie min. Zawodowe,
  • Znajomość procesów magazynowych,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Uprawnienia na wózki widłowe,
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę oraz hakowego,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny.
  • Niezbędne narzędzia pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników, możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie.

W cv należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Radpol Spółka Akcyjna z siedzibą w Człuchowie (77-300), ul. Batorego 14, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowisko magazynier Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

RADPOL S.A

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis