ELKABEL Szczygielski Sp. j.

Magazynier

Od: ELKABEL Szczygielski Sp. j.
Miejsce pracy: Kielce

Hurtownia Elektryczna ELKABEL z centralą w Lublinie oraz licznymi oddziałami na terenie kraju buduje swoją pozycję znaczącego dostawcy artykułów elektrotechnicznych od 1998 roku. Oferujemy produkty spełniające normy europejskie i krajowe, realizujemy nietypowe zamówienia, a dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej naszym klientom oferujemy jakość w dobrej cenie.

Naszą siłą są ludzie! Obecnie do naszego oddziału w Kielcach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

miejsce pracy: Kielce (KL/MA/15)

Najważniejsze zadania:

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw.
  • Przygotowywanie wysyłek towarów do klientów oraz bieżące wydawanie towarów dla odbiorców.
  • Kontrola ilości i jakości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru.
  • Bieżące prace porządkowe w magazynie.
  • Realizowanie polityki związanej z ewidencją pustych opakowań.
  • Wystawianie i kompletacja dokumentów magazynowych.

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku magazyniera.
  • Znajomość branży elektrycznej.
  • Wysoka organizacja pracy – terminowość, rzetelność i systematyczność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Uprawnienie na wózki widłowe.
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Ambitną i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość awansu do pionu handlowego w strukturach oddziału
  • Wynagrodzenie dodatkowe premiujące najlepszych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.