Opis stanowiska pracy

Spółka o stabilnej pozycji na rynku z branży spożywczej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

  • Umowa o pracę: 3 100 zł brutto miesięcznie + premia stażowa
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ możliwość również pracy na umowę zlecenie
  • pracę na pełen etat
  • bogaty pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku własnym i dzieci, dofinansowania do remontu, dla osób niepełnosprawnych dofinansowanie do leków itp.
  • posiłki regeneracyjne
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • pewne i terminowe wynagrodzenie
  • premia uznaniowa

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek samochodów/kontenerów
  • kompletacja towarów
  • dbałość o porządek w magazynie, kontrola stanów magazynowych
  • praca przy użyciu paletowego wózka ręcznego lub wózka widłowego

Doświadczenie:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, możliwość wykonania kursu na koszt pracodawcy
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia ( koszt wyrobienia ponosi pracodawca)

Prezentacja firmy

„MAKAR BAKALIE” jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka