OMC ENVAG Sp. z o.o.
Nasza firma istnieje od 1992 roku. Ma wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmuje się sprzedażą "pod klucz" urządzeń i systemów pomiarowych (analizatory), służących do kontroli procesów technologicznych i monitoringu środowiska.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Numer referencyjny: MAG/KAT/2018

Miejsce pracy: Katowice, ul. Roździeńskiego 188B

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i weryfikacja dostaw
  • rozmieszczanie towarów w magazynie zgodnie z przyjętymi zasadami
  • kompletowanie zamówień dla klientów i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • wystawianie dokumentów magazynowych w programie Xpertis (PZ, MMR, itp.)
  • przygotowywanie dokumentów transportowych (listy pakowe, listy kurierskie)
  • uzupełnianie informacji o dostawach w systemie CRM
  • dokonywanie okresowych inwentaryzacji magazynowych
  • współpraca z firmami kurierskimi (zamawianie kurierów, sprawdzanie dostępności usług doręczenia)
  • współpraca z działem serwisu oraz działem logistyki
  • utrzymywanie porządku w magazynie i przestrzeganie procedur ISO

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programów magazynowych (np. Xpertis)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dokładność i skrupulatność

Oferujemy:

  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy w zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w ramach umowy o pracę
Prosimy o składanie ofert wraz z klauzulą/klauzulami zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą poniższego przycisku: