Opis stanowiska pracy

- Magazynowanie tworzyw sztucznych, wyrobów gotowych związanych z działalnością firmy.

- Przygotowanie i wydawanie oraz odbiór z produkcji.

- Załadunek wyrobów gotowych.

- Inne zadania związane z procesami magazynowania.

Dodatkowe obowiązki:

- Pomoc podczas produkcji na wydziale wtrysku.

- Sporadycznie/zastępstwo etatowego kierowcy/, prowadzenie zaopatrzenia firmy. Kierowanie busem służbowym.

Wymagania

- znajomość dokumentów magazynowych

- dobry zmysł organizacyjny i skrupulatność

- uprawnienia do obsługi wózka widłowego

- prawo jazdy kat. B

- obsługa komputera

Mile widziane

- miejsce zamieszkania niezbyt odległe od Karczewa.

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1969 roku. W naszej firmie wyróżniamy trzy głów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bezterminowy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji