Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłowej, poprzez 40 lat własnych doświadczeń dotyczących produkcji okapów kuchennych zajęła pierwsze miejsce na rynku światowym. Jest ona również liderem w sektorze produkcji silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Główne obowiązki to: rozładunek aut, rozmieszczanie komponentów na wskazanych lokalizacjach, praca ze skanerami, współpraca z działami produkcyjnymi, porządkowanie magazynu i udział w cyklicznych inwentaryzacjach

Oferujemy:

- Umowę o pracę,

- Możliwość korzystania z dofinansowanych busów z kierunków Brzeg, Strzelin i Oława,

  Oleśnica, Namysłów, Twardogóra

- Stabilne warunki zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny,

- Pracę w systemie 2-zmianowym,

- Niezbędne narzędzia pracy,

- Szkolenia.

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny),
- doświadczenie w pracy na magazynie /przy obsłudze wózka widłowego/,
- mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerami,
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie w powierzoną pracę i dyspozycyjność,

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka