Work Service
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
Obecnie dla naszego Klienta, jednego z największych operatorów logistycznych,
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy:
Gliwice

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier – operator wózka widłowego (Szkolenie w Swarzędzu, zatrudnienie w Niemczech)

Miejsce wykonywania pracy:

Swarzędz – szkolenie 8 tygodni

docelowo praca w Niemczech (Bawaria)

Zadania na stanowisku:

  • obsługa wózka widłowego (załadunek i rozładunek towaru, dostarczanie części na linie produkcyjne, obsługa magazynu);
  • kompletacja zamówień;
  • prace pomocnicze przy załadunku i rozładunku samochodów;
  • szeroko pojęte prace magazynowe.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • wysoka motywacja do pracy na magazynie;
  • gotowość do nauki języka niemieckiego;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy i szkoleń w Swarzędzu, a docelowo do pracy w Niemczech.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Gwarantowane w Polsce: szkolenie na wózki widłowe + kurs języka niemieckiego metodą SPRINT (wynagrodzenie i opłacone kursy: językowy i na wózki widłowe);
  • Gwarancja pracy w Niemczech po wdrożeniu w Swarzędzu które potrwa ok. 2 miesięcy – w zależności od oceny przełożonego nawet wcześniej (bezpłatny transport i zakwaterowanie w Niemczech, praca w centrach logistycznych branży automotive);
  • Podczas pracy i szkoleń w Polsce zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Po oddelegowaniu do pracy w Niemczech umowa o pracę na warunkach prawa niemieckiego.
  • Możliwość długotrwałej współpracy;
  • System pracy III-zmianowy
Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury
za pomocą przycisku "Aplikuj".