ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Falęcice

Zadania:

- załadunek i rozładunek aut,
- praca ze skanerem,
- inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

- doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym,
- posiadanie uprawnień na wózki widłowe,
- zaangażowanie,
- chęć do pracy,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie 17 zł brutto (podstawa + premia),
- umowa o pracę,
- stabilne zatrudnienie,
- po przepracowaniu 6-ściu miesięcy możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- szkolenie przygotowujące do sprawnej pracy na stanowisku,
- dodatek za pracę w godzinach nocnych,
- pracę w systemie trzech zmian od poniedziałku do piątku,
- system rekomendacji,
- pracę w Młochowie,
- możliwość dojazdu samochodem z pracownikami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials