Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafiają do Klientów z ponad 100 krajów na całym świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Dobczycach poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Magazynier

Miejsce pracy: Dobczyce k/Krakowa

Nr ref. GK/SA/5/2018

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę magazynu towarów produkcyjnych i handlowych,
  • prawidłowe magazynowanie towarów,
  • rozładunek oraz przyjęcie jakościowe i ilościowe towaru do magazynu zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • prawidłowe wydanie towaru (ilościowe i asortymentowe),
  • bieżącą kontrolę stanów magazynowych,
  • przygotowanie i przeprowadzenie inwentaryzacji stanów magazynowych,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji magazynowej, oznaczanie statusu towarów,
  • utrzymanie porządku i czystości w magazynie i na rampie rozładunkowej.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie lub zawodowe,
  • chęć do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego będa dodatkowym atutem,
  • umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży,
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz dopłata do karty MultiSport..

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Praca na magazynie