MediaExpert.
MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert.
Dobra praca na trudne czasy
Bezpieczna. Pewna. Od zaraz.
JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM.
W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Magazynier

Miejsce pracy: Długołęka k. Wrocław

Jesteśmy jedną z czołowych firm handlowych z branży AGD/RTV/IT w Polsce. Nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki zatrudnianiu najlepszych. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce Pracy: Centrum Dystrybucji Długołęka (k. Wrocławia)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie towaru do wysyłki na podstawie przydzielonego zadania za pomocą skanera magazynowego
  • Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Zaangażowanie, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazynier

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Benefit w postaci karty MultiSport
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.