InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Częstochowa

Stanowisko: Magazynier

Obowiązki:

  • prawidłowe przyjmowanie i wydawanie surowców oraz wyrobów gotowych w magazynie,
  • rozładunek i załadunek towarów,
  • relokacja towarów w magazynie,
  • obsługa wózka jezdniowego.

 Wymagania:

  • umiejętność jazdy wózkiem jezdniowym (konieczne uprawnienia),
  • sumienność i chęć do pracy,
  • gotowość do pracy systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie, z branży automotive,
  • umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia pracy, na pełny etat,
  • szkolenia wdrażające,
  • rosnące wynagrodzenie oraz bieżące rozliczenie nadgodzin,
  • atrakcyjna stawka godzinowa + system premiowy,
  • opiekę koordynatora na zakładzie,
  • bonusy (zniżki na usługi, karnet na basen i inne),
  • darmowy dojazd w obie strony z Koniecpola, Zawiercia oraz na terenie Częstochowy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swojego CV na portalu wraz z klauzulą opatrzoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.