Kronospan
Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej klasy produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni m.in. w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Magazynier

Od: Kronospan
Miejsce pracy: Czersk

Zadania:

Przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentacją, Racjonalne rozmieszczanie przechowywanych towarów,
Zabezpieczanie towarów przed pożarem, zalaniem, kradzieżą, zepsuciem lub zniszczeniem,
Utrzymywanie należytego porządku,
Informowanie o stanach magazynowych oraz konieczność ich uzupełniania w razie potrzeby,
Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
Rozliczanie się z powierzanego majątku na podstawie inwentaryzacji,
Sortowanie i paczkowanie towaru,
Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie techniczne,
co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
znajomość obsługi komputera / w tym mile widziana znajomość obsługi programów magazynowych, pakietu office/,
umiejętność radzenia sobie ze stresem,
podzielność uwagi, odpowiedzialność, sumienność, obowiązkowość, dyspozycyjność.

Oferujemy:

narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
stabilne warunki zatrudnienia.