Opis stanowiska pracy

GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ”

Lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudni MAGAZYNIERA

Praca w jednej z wybranych lokalizacji:

Czeladź, ul. Gdańska 16, województwo śląskie

Kraków, ul. Kokotów 777A, województwo małopolskie

Pruszcz Gdański, ul. Zastawna 31, województwo pomorskie

Opis stanowiska pracy:

  • Kompletowanie towarów do wysyłki - asortyment spożywczy,
  • Przyjmowanie towarów na magazyn,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Uczestnictwo w inwentaryzacjach.

Oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera w branży FMCG,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Książeczka Sanepid. - lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,
  • Regularne i terminowe pobory,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
  • Szkolenia oraz możliwości rozwoju,
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport, ubezpieczenia grupowego.