Opis stanowiska pracy

  • organizowanie i prowadzenie gospodarki magazynowej ,
  • rozładunek oraz przyjęcie towaru do magazynu ,
  • kompletowanie zamówień ,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką magazynową ,
  • bieżąca kontrola stanów magazynowych ,
  • ścisła współpraca z działem produkcji ,
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie ,
  • odpowiedzialność materialna za towary i sprzęt znajdujący się w magazynie

Wymagania

  • wiedza z zakresu funkcjonowania magazynu ,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego ,
  • dobra organizacja pracy ,
  • umiejętność pracy w zespole ,
  • minimum 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera

Prezentacja firmy

Działalność przedsiębiorstwa obejmuje produkcję i dystrybucję sub... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji