Opis stanowiska pracy

Firma PPHU Agnieszka Bannert, zajmująca się produkcją przyczep specjalistycznych zatrudni pracowników na stanowisko: Magazynier

Opis stanowiska:
• Prace magazynowe, przygotowanie towaru do wysyłki, wykonywanie załadunków i rozładunków, dbanie o porządek w magazynie ( Przechowywanie składowanego materiału oraz sprawdzanie jego kompletności), nadzór nad dokumentacją magazynową, obsługa programu magazynowego MADAR lub innego. Przyjmowanie reklamacji oraz ich realizacja.

Oferujemy Państwu pracę w prężnie działającej i rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju zawodowego, stabilność zatrudnienia, atrakcyjne stawka godzinowa, premia zależna od umiejętności, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w pracy w magazynie, • znajomość procedur magazynowych, • uczciwość i rzetelność, • pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania, • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych, • prawo jazdy kategoria B,
umiejętność biegłego posługiwania się komputerem ( wpisywanie faktur , wyszukiwanie części w internecie ).

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją przyczep specjalistycznych ze s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji