Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

magazynier

Nr ref.: 34962
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • kontrola dokumentacji wewnętrznej magazynowej
  • kontrola stanów magazynowych
  • obsługa wózka widłowego elektrycznego i spalinowego
  • prace magazynowe
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z wymianą butli gazowej
  • dyspozycyjność
  • chęć do pracy

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)