Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny produkcji, sprzedaży, łańcucha dostaw, administracji i obsługi klienta.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Bydgoszczy poszukujemy osób na stanowisko:

magazynier

Nr ref.: 12799
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • prace magazynowe
  • obsługa wózka widłowego

Oczekiwania:
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość nabycia doświadczenia
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)