Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy w Brwinowie

na stanowisku MAGAZYNIER.

Opis stanowiska pracy:

• kompletacja i pakowanie towaru do wysyłek

• prace rozładunkowe i załadunkowe

• drobne prace magazynowe

Wymagania:

• Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi – będą dodatkowym atutem;

• Sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

• Wysoka motywacja do pracy, uczciwość , doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na ryku,
  • Stałe wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Prezentacja firmy

Firma Universal Express Distribution Sp. z o.o. od wielu lat świa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis