Opis stanowiska pracy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy poszukuje kandydata/ tki na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie towarów,
  • wydawanie towarów z magazynów,
  • wysyłki wyrobu gotowego, przyjmowanie komponentów,
  • inne prace magazynowe.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Magazyniera

Oferowane korzyści:

  • stała praca w dużej, rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie bezpośrednio pod firmą w ramach umowy o pracę na pełny etat, po okresie weryfikacji zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, a następnie nieokreślony
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji