Agencja Zatrudnienia KS Service

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, który jest głównym uczestnikiem światowego rynku budowlano-dekoracyjnego, specjalizujego się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • porządkowanie towaru w magazynie
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • chęć do pracy fizycznej
  • motywacja do pracy

Oferujemy

  • praca dorywcza w różnych terminach
  • umowę zlecenie
  • pracę w godzinach pomiędzy 8:00 a 16:00 (godziny pracy można zmieniać)
  • stawka: 15,20 zł/h brutto
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.